Romanya Uçak Kargo

Hava yolu kargo ülkemizde dâhil olmak üzere dünya çapında çokça tercih edilen bir taşımacılık türüdür. Özellikle günden güne gelişen taşımacılık sektöründe globalleşmeye çalışan firmalar, bu rekabet sahasında müşterilerin memnuniyetini kazanmaya çalışıyor. Bu pazarda tutunmaya çalışan şirketler tam zamanında ve hızlı teslimatın onları diğer firmalardan önde tutacağı bilincini taşıyor. Böyle bir durumda lojistik sektöründe uçak kargo ciddi önem arz ediyor. Özellikle günümüz dünyasına baktığımızda yurtdışına kargo gönderimi eskiye kıyasla oldukça zahmetsiz bir iş olduğunu söyleyebiliriz.

Kısacası uçaklar artık sadece yolcu taşıma amacıyla değil kargo taşımada da etkin bir rol oynuyor. Hava yolu kargo sayesinde ürün transferleri kara yolu, deniz yolu ve demiryoluna nazaran çok daha hızlı ve güvenilir yapılabilmektedir. Hava yolu kargosu hızlı ve zamandan tasarruf sağlayan bir taşımacılık olduğu için kargo şirketlerinin gözdesi olmuştur. Hava yolu kargosu sayesinde yurt dışına ya da yurt içine birçok malzeme gönderebilme imkânı vardır. Özellikle uzun yola gidecek ürünler için eğer örnek verecek olursak ilaç, yaş meyve, sebze gibi kolay bozulabilen ya da yedek parçalar gibi kırılabilecek hassas malzemeler hızlı teslimat gerektirdiğinden hava yolu kargosu oldukça avantajlı bir taşımacılıktır.

Romanya Hava Kargo Fiyatları

Hava yolu kargosunun sunduğu avantajları sayacak olursak özellikle yurtiçi transferlerinin yanında ihracat mallarının daha az bir zamanda ve daha hızlı bir şekilde ulaştırılması, yüklenen ürünleri güvenli bir şekilde ulaştırması onu diğer taşımacılık türlerine göre daha avantajlı bir taşımacılık yaptığını kabul edebiliriz. Kaliteden ödün vermemesi ve kargoların olabilecek en az sorunla teslim edilmesi onu ayrıcalıklı kılıyor.

 Romanya orta Avrupa’nın güney doğusunda, Balkan Yarımadası’nın kuzeyinde bulunan küçük bir ülkedir. Romanya ve ülkemiz arasında çeşitli alanlarda ticaret işbirlikleri yapılmıştır. Dahası bu ülkeden Türkiye’ye çalışmak için gelen Romanyalı vatandaşların sayısı da az değildir. Ayrıca Türk iş adamlarımızın Romanya’da çeşitli meslek alanlarında kurdukları şirketler sayesinde ülke ekonomisine ciddi anlamda destek olmaktadırlar. Dolayısıyla iki ülke arasında oldukça çok kargo gönderimi yapılmakta. Bu yüzden Romanya ve Türkiye arası malzeme, belge, ürün gibi kargolanması gereken eşyaları hızlı ve güvenilir bir şekilde transfer edilmesi ciddi önem arz ediyor. İşte bu durumda da uçak kargolar devreye giriyor.

Romanya Uçak Kargo Hizmetleri

Romanya uçak kargonun en önemli tercih edilme sebebi malların hızlı ve güvenilir bir transfer süresi geçirmesidir. Romanya uçak kargosuyla yapılan bütün evrak, gönderi gibi belgelerin zamandan tasarruf edip, güvenle taşınması da müşterileri memnun eden bir diğer özellik. Kargoya verilme aşamasında gerekli kontroller yapılır, kargonun ağırlığına bakılır, fiyatlandırılır ve sonra kargo ambalajlanır, herhangi bir sorun olmaması durumunda çıkış için belgeleri hazırlanır ve son olarak gönderiyi gerçekleştirecek olan uçağa kargonun nakliyesi yapılır. Kısacası teslim edilmesi için gönderdiğiniz bütün eşyalarınız kayıt altına alınıp, bilgisayardan takip edilerek güvenli bir şekilde yola çıkıyor, teslimat kodu müşteriyle paylaşılıyor, her adımında müşteriyi haberdar ediyor ve nihayetinde tam zamanında adrese, ofislere veya iş yerlerine teslim ediliyor. Kargoların kayıt altına alınması ve yolculuğu boyunca teslim alan ve teslim eden tarafından takip edilebiliyor olması da sonrasında yaşanabilecek sorunları minimuma indiriyor. Bu sayede yurtdışı kargo hizmeti hem hızlı, hem ekonomik hem de güvenle gerçekleşiyor.

Hava yolu ile yapılan kargo hizmetlerinde özellikle uzun mesafeler arası gönderimlerde yurtdışı kargoların sıklıkla tercih edildiğini görüyoruz. Uçak kargonun vaat ettiği hız ile kargolarınızı ülkeler arası eksiksiz ve sorunsuz paketlemeyle bütün eşyalarınızı güvenli bir şekilde göndermeniz mümkündür.