Gizlilik Politikası

Ucakkargo34.com ziyaretçilerine verdiği hizmetleri tanıtmak ve müşteri kazanmak amacıyla açılmış bir web sitedir. Profesyonel olarak hazırlanmıştır ve ziyaretçilerine en iyi şekilde bilgi vermek ister. Ziyaretçilerine en iyi şekilde hizmet sunabilmesi için elbette ki çeşitli verilere ulaşabilmesi ve bu verileri yorumlayarak çalışma yürütmesi gerekmektedir. İşte bu veriler, Google webmaster ürünleri tarafından toplanan ve tutulan verilerdir. Google webmaster ürünlerine ucakkargo34.com yetkilileri tarafından izin verilmesi ile siteye giriş yapan herkes kayıt edilir ve çeşitleri verileri izlenerek kayıt altına alınır.

Ucakkargo34.com ziyaretçilerine mükemmel bir web sitesi deneyimi yaşatmak için kendini sürekli olarak geliştirmesi gerektiğini bilen ve bu doğrultuda hangi adımları atacağını da hesaplayabilen yetkililere sahiptir. İşte bu yüzden de ucakkargo34.com’a gelen her ziyaretçinin Google araçları vasıtasıyla kayıt edildiğini ve bu kayıtlarda konum, cihaz, yaş, cinsiyet, tarayıcı gibi çeşitli verileri kayıt ettiğini belirtmek isteriz. Bu veriler tamamen ucakkargo34.com’un geliştirilmesi ve daha iyi hizmet vermesi için toplanıyor. Başka hiç bir amacı bulunmamaktadır ve bunu temin ederiz. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Devleti kanunlarına uymayı görev bilmektedir ve bu kanunlara aykırı şekilde hiç bir harekette bulunmaz.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu ve Kişisel Verileri Koruma Kurumu yetkilerini tam anlamıyla bildiğimizden dolayı kendimizi doğru şekilde konumlandırmayı yapıyoruz. Sitemizde çeşitli çerezlerin toplanmasını kanunlar çerçevesinde yaptığımızdan dolayı da ilgili kanun ve mahkeme karşısında savunma yapacak şekilde bildi sahibiyiz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince biz gerekli araştırmaları yapıp verilerin toplanmasından, korunmasına kadar her türlü bilgiye sahibiz. Google araçları aracılığıyla veri toplama ve veri takibi yapıldığından dolayı Google’dan kaynaklanacak bir sorunda bu verilerin diğer kişi ve kurumlar tarafından ulaşılır olmasında biz hiç bir şekilde sorunlu tutulamayız.

Yaptığımız yatırımların geri dönüşünü almak, hizmetlerimi doğru şekilde anlatabilmek ve hizmet verebilmek amacıyla ucakkargo34.com web sitesini ulaşılır halde tutuyoruz. Bu amaçlar doğrultusunda sitemize gelen her ziyaretçinin kanunların izin verdiği ölçüde verisine erişmek de doğal olarak hakkımızdır.

Hizmetlerimiz, gizlilik politikamız ya da çeşitli konular hakkında bilgi sahibi olmak ve sorularınızı sormak amacıyla iletişim kanallarımızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.