Katar Uçak Kargo

Geleneksel taşımacılık olarak bildiğimiz karayolu kargo hizmeti, kargoyu alıcıya iletmesi bazı zaman günlerce sürebilmektedir. Özellikle yurtdışı taşımacılık hizmetinde bu zaman haftaları bulabilmektedir. Fakat bireysel veya kurumsal şirketlerin zamanları kısıtlı olmasından dolayı alternatif bir yol aramaktadır. Bu alternatif yolun başta gelen ismi ise uçak kargo hizmetidir. Katar uçak kargo hizmeti sayesinde kargonuz kapıdan kapıya teslim edilmektedir. Katar hava yolu taşımacılık hizmeti sayesinde göndermek istediğiniz kargo en kısa süre zarfında alıcıya teslim edilirken kargo paketinizin zarar görme olasılığı diğer kargoculuk hizmetleri oranla minimum seviyededir.

Katar Uçak Kargo Hizmetinden Nasıl faydalanırım?

Yurtdışı kargo hizmetinden faydalanmak, düşündüğümüzden daha basit bir işlemdir. Normal bir kargo gönderir gibi bayilerimize teslim ederek veya bizimle iletişime geçerek kapınızdan teslim ederek kargoyu göndermeniz mümkün.

Katar’a Kargo Nasıl Gönderilir?

Firmamız ile iletişime geçerek göndereceğiniz kargonun cinsine ve özel isteklerinizi bildirerek hizmet bedelini öğrenebilirsiniz. Bu hizmet bedeli kabul edilir ise en kısa zamanda uzman ekibimiz gönderilecek kargoyu teslim almak için kapınıza gelecektir. Katar uçak kargo diğer kargoculuk türlerine oranla biraz daha masraflıdır. Ancak kargonuz daha hızlı bir şekilde alıcıya teslim edilir. Artı olarak diğer kargo türlerine göre daha güvenlidir.

Katar Uçak Kargoyu Neden Tercih Etmeliyim?

Yurtdışı kargo hizmetlerinde diğer kargo hizmetlerine karşılık neden uçak kargoyu seçmeliyim? Bu hizmetin avantajları; Teslimat süresi minimum seviyededir ve kargonuz diğer hizmetlere oranla zarar görme olasılığı minimum seviyededir. Tek olumsuz yanı diğer hizmetlere göre masraflı olmasıdır.

Katar Hava Yolu Taşımacılık Hizmetleri

Türkiye’den Katar’a veya Katar’dan Türkiye’ye hava yolu taşımacılık hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz; Katar Evrak ve Doküman Gönderimi, Katar Hava Yolu İhracat Taşımacılığı, Katar Hava Yolu İthalat Taşımacılığı, Katar Numune Paket Gönderimi, Katar Zati Eşya Taşımacılığı ve Katar Uluslar Arası Taşımacılığı.

Katar Hava Yolu İthalat Taşımacılığı

Türkiye’de bulunan iş adamları satın aldıkları ürünlerin daha hızlı gelmesini isteyebilmektedir. Bu gibi durumlarda en çok kullanılan taşımacılık yöntemi uçak kargosudur. Katardan ülkemize ithal ettiğiniz ürünleri daha güvenli ve hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Katar Numune Paket Gönderimi

Yurtdışına numune kargo gönderimi yapılmadan önce bilmeniz gereken şeyler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

  • Numune paketlemesi yaparken çoklu şekilde yapınız. Tek paket zarar göreceği zaman bütün ürünün zarar görme olasılığı mevcuttur. Bu sebepten dolayı oluşabilecek herhangi bir olumsuzluğu minimize edilmiş olacak.
  • Kargo paketlerine 1 – 3 arası numune ürün koymanız tavsiye edilmektedir. Gümrük memurları kontrol esnasında önerilen rakamdan fazla ürün ile karşılaştığı vakit ticari bir eylem olarak algılayabilmektedir. Buda gümrük vergisi ödemeniz zorunlu kılmaktadır.
  • Göndericiler kendi paketledikleri kargolar bazen dayanıksız çıkabilmektedir. Buda kargonun zarar görmesi olasılığını arttırmaktadır. Hava yolu kargo firmaları kargonun cinsine bağlı olarak özel paketleme yaparak oluşabilecek herhangi bir zararı minimum seviyeye indirmektedir. Bu sebepten dolayı paketlemeyi kendiniz değil uçak kargo firmanızdan yardım almanız önerilmektedir.

Katar Uçak kargo Takip Sorgulama Hizmeti

Neredeyse bütün insanlar bir başka kişiye – kuruma gönderdiği kargonun ne durumda olduğunu merak eder ve bilgi sahibi olmak isterler. Bu sebepten dolayı Katar uçak kargo firmamız 7/24 iletişime geçtiğiniz takdirde bilgi vermektedir.

Yurtdışı Katar Uçak Kargo firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uzun zamandır güler yüzle hizmet vermektedir. Çözüm odaklı ekibimiz ile iletişime geçerek aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.