İsviçre Uçak Kargo

Ülkemizde kargoculuk hizmeti uzun yıllardır hizmet veren bir sektör olarak ürün, mal, belge ve evrak gibi geniş bir yelpazede teslimat sağlamaktadır. Teknolojinin ve imkanların kolaylaşması gibi faktörler göz önüne alındığı zaman ülkemizden dünyanın neredeyse tamamına ihracat ve ithalat yapılabilmektedir. Tüm bu ihracat ve ithalat işleri de kargoculuk hizmetleri ile gerçekleşmektedir. Kargoculuk hizmetlerinde kullanılan ulaşım araçları kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir.

En hızlı kargo ulaşım aracı uçak kargo iken, en uzun sürede teslimatı yapılan kargo ulaşımı ise tren ile yapılan kargo hizmetleridir. Bugün ülkemizden dünyanın birçok ülkesine kargo hizmeti verildiğini söylemiştik. Uçak ile yapılan kargo hizmetlerinde başta İsviçre olmak üzere bütün İskandinav ülkelerine de kargo hizmeti verilmektedir. İsviçre’ye göndermek istediğiniz kargo ürünlerinizi ya da almak istediğiniz size gelecek olan kargo ürünlerini de uçak kargo hizmetleri ile alabilirsiniz.

İsviçre Hava Kargo Fiyatları

Şirketimiz, bugün dünyanın birçok noktasına uçuşlar gerçekleştirerek yurtdışı kargo anlamında müşterilerine hizmet vermektedir. Verilen bu hizmetler en hızlı ve en güvenilir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özellikle yurtdışı kargo hizmetlerinde kargo gönderiminde ilk olarak ürününüz özel bir şekilde güvenli korunacak şekilde haznelere alınır. Sonrasında size verilen formları doldurmanız işlemi ardından verilecek olan kod ile kargo takibinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kargonuz hedeflediğiniz adrese teslim edilinceye kadar ürününüzü takip edebilmenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Kargoculuk hizmetlerimizi yıl sonunda analiz ettiğimiz zaman en çok tercih edilen ülkelerden biri de İsviçre’dir. İsviçre’de yaşayan yakınlarınıza ya da ticari müşterilerinize ürünlerinizi gönderirken kısa sürede uçak kargo hizmetleri ile sevdiklerinizi veya ticari müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken göndermek istediğiniz ürünü sağladığımız kargoculuk hizmetleri ile göndermeniz yeterli olacaktır.

Kargo hizmetlerinde özellikle yurtdışına gidecek ürünler ya da yurtdışından gelen ürünlerin teslimatı için belirli limanlar bulunmaktadır. Bu limanlara gelen ürünler sonrasında ülke içi dağıtım ağı ile dağıtılmaktadır. Türkiye ile İsviçre arasındaki kargo teslimatlarında hava limanları en sık kullanılan kargo hizmet limanı olarak bilinmektedir. İstanbul ve Zürih arasında uçuş gerçekleştiren hava kargo hizmetleri gelen ve giden kargoların teslimatlarının ilk iniş ve kalkış noktaları olarak bilinmektedir. Örneğin İsviçre’nin Zürih kentine 2 saatlik bir mesafede iseniz. İstanbul’dan gelecek olan bir kargonuz 3 saat 21 dakikalık bir uçuş süresi sonrasında dağıtım ağına dağıtılması ve sonrasında sizin yaşadığınız yerleşim yerine gelinceye kadar gelen süre size kargonun ulaşım süresini temsil eder.

İsviçre Uçak Kargo Hizmeti

Hava kargo hizmetleri iniş ve kalkış esas alındığı zaman 5 6 saatlik bir zaman diliminde ulaşmaktadır. Lakin gümrük işlemleri, dağıtım ofislerine giden ürünler, dağıtım ofisi çalışanlarının dağıtıma çıkması 3 iş gününü bulmaktadır. Bu süreden daha hızlı bir kargoculuk hizmeti bulunmamaktadır. Siz de kargolarınızı acil ve hızlı bir şekilde gönderip almak istiyorsanız hava kargo hizmetlerini kullanabilirsiniz. Maliyetleri deniz veya kara yolu kargolarına göre daha maliyetli olmasına rağmen acil durumu bulunan hizmetler için can kurtarıcı bir etkiye sahiptir.

Hava kargo ile normal kargo ürünlerinin yanı sıra havacılık kurallarına uygun olan ve taşınması makul bulunan canlı hayvan taşıma işleri de gerçekleşmektedir. Bu tür kargoculuk hizmetlerinde farklı prosedürler uygulanmakta olup can taşıdığımızın bilince olup standartlarımızı ve kalite prensiplerimizi bu çerçeve içerisinde oluşturmuş durumdayız. Fiyatlandırma ve prosedürler ile ilgili bilgi almak için müşteri hizmetleri numaramızı arayarak yararlanmak istediğiniz kargoculuk hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz.