İsrail Uçak Kargo

Türkiye’den İsrail’e kargo göndermek artık çok kolay! Firmamızın uçak kargo hizmetinden faydalanarak İsrail ve birçok ülkeye hızlı ve güvenilir bir şekilde kargonuzu gönderebilirsiniz.

Her ülkenin gümrük yasaları farklıdır. Firmamız İsrail Gümrük Yasalarına uygun olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten dolayı çok rahat bir şekilde kargonuzu hava yolu taşımacılık ile gönderebilirsiniz.

İsrail Hava Yolu Taşımacılığı

İsrail’e kargo gönderirken seçeceğiniz uçak kargo şirketi oldukça önemlidir. Seçtiğiniz hava yolu kargo şirketinin İsrail Gümrük Yasalarına uygun olarak hizmet vermesi gerekir. Aksi takdirde birçok problemle karşı karşıya kalabilirsiniz.  Firmamız sayesinde hiçbir problem yaşamadan yurtdışı taşımacılık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

İsrail’e ne yazık ki her ürünü göndermek mümkün değil. Gümrük yasalarına uygun olan ürünleri göndermeniz mümkün. Bizimle iletişime geçerek göndermek istediğiniz ürünün yasalara uyumlu olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Artı olarak firmamızın verdiği özel paketleme hizmeti sayesinde kargonuz varacağı yere hiçbir zarar görmeden ulaşır.

Kargonuzun değeri belirli bir ücreti aştığı zaman vergilendirmeye tabi tutulmaktadır. Bu ücret her ülkenin gümrük yasalarına göre farklılık göstermektedir. Bunu öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İsrail Uçak Kargo Hizmetleri

Eskiden demiryolu ve denizyolunun yer aldığı yurtdışı kargo hizmeti günümüzde daha çok hava yolu kargoya bırakmıştır. Demiryolu ve denizyolu günümüzde hala kullanılsa da daha hızlı ve güvenilir olması sebebiyle hava yolu tercih edilmektedir. Fakat hava yolu taşımacılığı tek kalemde hizmet vermemektedir. Uçak kargo gönderimi seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • İsrail Hava Yolu ihracat Taşımacılığı
 • İsrail Hava Yolu İthalat Taşımacılığı
 • İsrail Uluslar Arası Paket Taşımacılığı
 • İsrail Zati Eşya Gönderimi
 • İsrail Evrak ve Doküman Gönderimi
 • İsrail Numune Paket Gönderimi

Burada verilen hizmetlerden veya özel isteklerinizi bizimle paylaşarak çözüm odaklı bir hizmet almanız mümkün.

Hava Yolu Taşımacılığını Neden Tercih Etmeliyim?

Hava yolu taşımacılığın diğer taşımacılık yöntemlerine göre avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Kargonuzu alıcıya gün içerisinde veya diğer gün teslim etme fırsatı.
 • Hava yolu taşımacılığı diğer taşımacılık hizmetlerine göre daha güvenlidir. Göndermek istediğiniz ürünün zarar görme olasılığı daha düşüktür.

İsrail’e Kargo Nasıl Gönderebilirim?

Yurtdışına kargo göndermek artık çok kolay! Denizyolu, karayolu, demiryolu ve havayolu ile İsrail’e kargo göndermek mümkün. Ancak bu hizmetlerden en hızlı ve güvenilir olanı havayolu taşımacılığıdır. Bu hizmetten yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konumunuza bağlı olarak kargonuzu adresinizden teslim alıyor veya en yakın anlaşmalı noktalarımıza yönlendiriyoruz.

İsrail’e Uçak Kargo Gönderme Aşamaları

 • İsrail’e göndermek istediğiniz ürünün İsrail Gümrük Yasalarına uygun olup olmadığını öğrenmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ön bilgi sahibi olmalısınız.
 • Eğer göndermek istediğiniz ürün gümrük yasalarına uyumlu ise almak istediğiniz ürünün gönderim seçeneğini seçerek kayıt oluşturmalısınız. Kayıt sonrası uzman ekibimiz konumunuza bağlı olarak kargoyu adresinizden teslim almaya gelecektir. Veya en yakın anlaşmalı noktalarımıza teslim edilmeniz istenecektir.
 • Göndericinin ve alıcının bilgileri alınır.
 • Kargonuz ekibimiz tarafından cinsine bağlı olarak özel paketleme yaparak zarar görme olasılığını minimize eder.
 • Ardından kargo yola çıkartılarak göndericiye bilgi verilir.
 • Kargonuz alıcıya teslim edildikten sonra göndericiye bildirim sağlanarak kargo süreci sona erer.

İsrail Uçak Kargo Takip Sorgulama Hizmeti

Neredeyse her kargo göndericisi veya alıcısı kargonun durumunu öğrenmek ister. Müşterimi memnuniyetini ön planda tutan firmamız müşterilerine haftanın her günü dilediği vakit müşteri hizmetlerimizle iletişime geçtiği takdirde kargosu hakkında bilgi vermektedir.