Hollanda Uçak Kargo

Uçak kargo; Günümüz çağının en büyük teknolojilerinden bir tanesidir. Kargo ve lojistik hizmetlerinde diğer hizmetlere oranla daha hızlı ve güvenli olan hava yolu taşımacılığı son zamanlarda oldukça fazla tercih edilmeye başlandı.

Türkiye’den Hollanda’ya veya Hollanda’dan Türkiye’ye uçak kargo hizmetinden faydalanmak artık çok kolay!

Hollanda Hava Yolu Taşımacılığı Hizmeti

Günümüzde birçok hava yolu taşımacılığı hizmeti veren firma bulunmaktadır. Kargo göndermeden önce seçeceğiniz firmayı özenle seçmeniz önerilir. Yanlış uçak kargo firması seçmeniz durumunda birçok problemle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Genel olarak bütün dünya ülkelerinin kendine ait gümrük yasaları bulunmaktadır. Hollanda Gümrük Yasalarına uygun olarak hizmet veren firmamız ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Bu yasaları bilmeyen ve uygulamayan bir firma ile çalıştığınız takdirde kargonuz alıcıya ulaşmayacak veya zarar görmüş bir şekilde ulaşmış olacaktır.

Hollanda Uçak Kargo Hizmet Çeşitleri

Birçok kargoculuk hizmetleri arasında yer alan uçak kargo hizmeti kendi arasında da sınıflara ayrılmaktadır. Bu hizmet çeşitleri şu şekildedir;

 • Hollanda İthalat Hava Yolu Taşımacılığı
 • Hollanda İhracat Hava Yolu Taşımacılığı
 • Hollanda Değerli Eşya Gönderimi
 • Hollanda Uluslar Arası Paket Taşımacılığı
 • Hollanda Numune Paket Gönderimi
 • Hollanda Evrak ve Doküman Gönderimi

Yurtdışı Taşımacılıkta Uçak Kargoyu Neden Tercih Etmeliyim?

Yurtdışı kargo hizmeti veren birçok hizmet çeşitleri mevcuttur. Ancak uçak kargo haricindeki diğer (demiryolu, denizyolu ve karayolu) taşımacılık yöntemleri ne yazık ki yavaştır. Uçak kargo ile kargonuz yurtdışına gün içerisinde veya diğer gün alıcıya teslim edilirken diğer hizmetlerde bu süre haftalarca hatta aylarca sürebildiği olabilmektedir.

Hollanda’ya Uçak Kargo Gönderme Aşamaları

 • Hollanda’ya istediğiniz her ürünü göndermeniz maalesef mümkün değildir. Sadece Hollanda Gümrük Yasalarına uygun ürünlerin ülkeye giriş izni vardır. Bu sebepten dolayı kargolamak istediğiniz ürünün bu gümrük yasalarına uyup olmadığını kontrol ediniz. Bu konu hakkında müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde yardım alabilirsiniz.
 • Kargonuzun Hollanda Gümrük Yasalarına uygun olduğunu teyit ettikten sonra almak istediğiniz hizmet belirlenerek anlaşma sağlanır. Bu sırada kargonuz hakkında detaylı bilgi ve özel isteklerinizi belirterek fiyat teklifi alabilirsiniz.
 • Ardından konumunuza bağlı olarak kargonuz uzman ekimiz tarafından kapınızdan teslim alınmaya gelinir veya en yakın anlaşmalı noktalarımıza yönlendirilir.
 • Gönderici ve alıcı hakkında gerekli olan bütün bilgiler eksiksiz olarak doldurulur.
 • Merkezimizde kargonuzun cinsine bağlı olarak özel paketleme yapılır. Bu işlem kargonuzun taşınma esnasında herhangi bir yaşanabilecek olumsuz durumda zarar görmesini minimize etmektedir.
 • Sonrasında kargo paketiniz ulaşım araçlarına yerleştirilerek transfer işlemi başlatılır. Transfer işleminde gönderici veya alıcı diledikleri vakit müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek kargosu hakkında bilgi sahibi olabilirler.
 • Kargo alıcıya teslim edilir ve göndericiye sms veya arama yoluyla bilgilendirme sağlanarak uçak kargo hizmeti sona erer.

Hollanda Uçak Kargo Fiyatı

Yurtdışı taşımacılıkta en hızlı hizmet sağlayan uçak kargonun tercih edilme sebeplerden bir tanesi hızlı olmasıdır. Fakat bu kargo hizmeti diğer kargoculuk ve lojistik hizmetleri oranla daha masraflı olduğu bilinmektedir. Ancak bazı zaman diğer kargoculuk hizmetleri kadar ekonomik olabiliyor. Bu rakam göndermek istediğiniz kargonun cinsi, boyutu, ağırlığı ve özel istekler doğrultusunda farklılık göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek bu detaylı bilgileri bizimle paylaşarak net bir hizmet bedelini öğrenebilirsiniz.

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çözüm odaklı hizmet veren yurtdışı uçak kargo hizmeti veren firmamız ile kargolarınızı daha hızlı, ekonomik ve güvenilir bir biçimde gönderebilirsiniz.