Fransa Uçak Kargo

Fransa Uçak Kargo hizmeti veren firmaların o ülkenin gümrük yasalarına uygun olarak hareket etmelidir. Firmamız Fransa hava yolu taşımacılık işlemlerini Fransa’nın bağlı olduğu Avrupa Birliği (AB) gümrük yasalarına uygun olarak hizmet vermektedir.

Fransa’ya Nasıl Kargo Gönderilir?

Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde göndermek istediğiniz kargonun cinsini ve almak istediğiniz hizmetin detaylarını paylaşarak net bir hizmet bedelini öğrenebilirsiniz. Anlaşma sağlanır ise kargo kaydınız oluşturularak hızlı bir şekilde işlemlere başlanır.

Firmamız konumunuza bağlı olarak göndermek istediğiniz kargoyu evinizden veya kargodan teslim almaktadır. Fransa uçak kargo diğer kargo yöntemlerine göre daha maliyetlidir. Fakat kargonuz daha güvenli ve hızlı bir şekilde alıcıya teslim edilmektedir. Yurtdışı kargo hizmeti seçerken doğru bir firmayla çalışmanız son derece önem arz etmektedir. Firmamız sadece yurtdışı değil havaalanı bulunan bütün bir şehirlere uçak kargo hizmeti vermektedir.

Hava yolu taşımacılığının birçok artı yönleri bulunmaktadır. Bu yönlerden birkaç tanesini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kargonuz diğer kargoculuk hizmetlerine göre daha hızlı bir şekilde teslim edilir.
  • Göndereceğiniz kargonun zarar görme olasılığı çok düşüktür.

Fransa Uçak Kargo Hizmet Kalemleri

Türkiye’den Fransa’ya veya Fransa’dan Türkiye’ye uçak kargo hizmetleri belirli sınıflara ayrılmaktadır. Bu sınıflar şu şekildedir;

  • Fransa numune paket gönderimi
  • Fransa evrak ve doküman gönderimi
  • Fransa zati eşya taşımacılığı
  • Fransa Uluslar arası paket taşımacılığı
  • Fransa hava yolu ihracat taşımacılığı
  • Fransa hava yolu ithalat taşımacılığı

Fransa Evrak ve Doküman Gönderimi

Kurumsal firmamız sadece Fransa’ya evrak ve doküman gönderimi değil dünyanın birçok ülkesine bu hizmeti sağlamaktadır. Kurumsal ve kaliteli hava yolları ile çalışan firmamız sayesinde evrak ve dokümanlarınız uluslar arası en hızlı – güvenli şekilde kapıya teslim edilsin.  Bu evrak ve dokümanlar genellikle davetiye, fatura ve ihale dosyaları olmaktadır. 0 – 500 gram arasındaki bu dosyalar bu hizmet kapsamına girmektedir.  Fransa Evrak ve Doküman Gönderimi Fiyatı; için net bir rakam söylemek pek sağlıklı olmayacaktır. Bu sebepten dolayı bizim ile iletişime geçerek kargonuzun ağırlık, boyut ve özel isteklere göre net bir fiyat öğrenebilirsiniz. Anlaşma sağlanır ise en kısa zamanda kargonuzu teslim alarak anlaşma sağladığımız hava yollarına teslim ederiz.

Fransa Uçak Kargo Valiz Taşımacılığı

Dünyanın her yerinde neredeyse bütün ulaşım araçlarında fazla bagaj ihtiyacını yüksek ücretlerle karşılanmaktadır. Bu sebepten dolayı çoğu zaman hava kargoculuğu kullanmak daha hesaplı olabilmektedir. Firmamız bu durumlarda Fransa uçak kargo valiz taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Fransa Uçak Kargo Takip Sorgulama Hizmeti

Her insan gönderdiği kargonun nerede olduğunu ve ne zaman ulaşacağı gibi konularda bilgi sahibi olmak ister. Fransa hava yolu taşımacılığı hizmetimizi verirken müşterilerimiz haftanın her günü ve her saati bizimle iletişim kurarak Fransa uçak kargo takip sorgulama hizmeti yapabilmektedir.

Fransa Numune Paket Gönderimi

Yurt dışına numune paket gönderimi yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Bu hususlar şunlardır; Numune paketinin içerisinde en fazla iki üç adet ürün bulunmalıdır. Fazlası gümrükte kontrol aşamasında ticari bir faaliyet düşünülebilmektedir. Bunun sonucunda ise gümrük vergisi istenebilmektedir. Ayrıca herhangi bir oluşabilecek hatadan dolayı paketin zarar görme olasılığını göz önüne alarak bütün ürünleri tek paket içerisine paketlemek yerine çoklu paketleme yöntemi tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Yurtdışı kargo gönderiminde müşterilerimizin kendi paketlediği kargolar bazı zaman dayanıksız olabilmektedir. Bundan dolayı hava yolu kargoculuğu firmamızın verdiği paketleme hizmetinden faydalanarak kargonuzun zarar görmesini minimum seviyeye indirebilirsiniz.