Estonya Uçak Kargo

Uçak kargo hizmeti; diğer kargoculuk ve lojistik hizmetlerine göre en hızlı kargo türüdür. Eskiden kargocukta kullanılan ve tercih edilen demiryolu taşımacılığı, günümüzde hava yolu ile güncellenmiştir. Hala demiryolu ve karayolu kargoculuğu aktif olarak hizmet vermeye devam etse de insanlar daha hızlı ve güvenilir olma bakımından hava yolu taşımacılığı tercih etmektedir.

Estonya Hava Yolu Taşımacılık Hizmeti

Türkiye’den Estonya’ya veya Estonya’dan Türkiye’ye uçak kargo hizmeti, kullanılmak istenen amaçlar doğrultusunda içerisinde ayrılmıştır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz; Estonya Uluslar Arası Taşımacılığı, Estonya Zati Eşya Taşımacılığı, Estonya Evrak ve Doküman Gönderimi, Estonya Numune Paket Gönderimi, Estonya Hava Yolu İthalat Taşımacılığı, Estonya İhracat Hava Yolu Taşımacılığı.

Estonya Uçak Kargo Hizmetinden Nasıl Faydalanırım?

Yurtdışı kargo hizmetinden faydalanmak oldukça basittir. Sizden istenilen ad/soyad, TC kimlik numarası gibi her hizmetten alınan bilgiler ile faydalanmanız mümkün. Firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Anlaşma sağlandığı takdirde konumunuza bağlı olarak anlaşmalı noktalarımıza yönlendirilir veya uzman ekibimiz tarafından kargo kapınızdan teslim almaya gelinir.

Estonya’ya Kargo Nasıl Gönderilir?

Estonya’ya kargo göndermenin birçok yolu bulunmaktadır. Fakat bu yollardan en hızlı ve güvenli olanı hava yolu taşımacılığıdır. Estonya uçak kargo hizmeti ile kargo göndermek için bizimle iletişime geçmekten sakınmayın. Bizimle iletişim kurduktan sonra göndermek istediğiniz kargonun cinsi, boyu, ağırlığı ve özel istekleriniz hakkında detaylı bilgi vermeniz sonucunda fiyat teklifi alarak anlaşma sağlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kargoculuk hizmetlere oranla daha hızlı bir şekilde alıcıya teslim edilir.

Hava Yolu Taşımacılığını Neden Tercih Etmeliyim?

İnsanlar eskiden daha çok demiryolu ve denizyolu kargoculuk hizmetlerinden faydalanmaktaydı. Ancak bu kargoculuk türlerinin teslimatı haftalar hatta aylarca sürebiliyordu. Günümüzde ulaşım teknolojisi her geçen gün gelişmektedir. Bu gelişmelerin sonucunda kargoculuk ve lojistik sektörü de oldukça gelişme göstermiştir. Hava yolu kargosu diğer kargo hizmetleri ile karşılaştırıldığı vakit birçok artı yönü bulunmaktadır. Bu olumlu yönlerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Yurtdışı taşımacılık sektöründe en hızlı taşımacılık uçak kargo sayesinde sağlanmaktadır.
 • Diğer kargo hizmetlerine oranla kargolarınız daha güvenli bir şekilde taşınmaktadır.
 • Ticari amaçlı olarak taşınan (ihracat ve ithalat taşımacılık) kargolar sayesinde zamandan tasarruf sağlayan kişi veya kurumlar işlerini daha hızlı bir biçimde yapabilmektedirler.
 • Haftanın her günü dilediğiniz vakitte firmaya ulaşarak kargonuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Estonya Hava Yolu Taşımacılığı Hizmetleri

Türkiye’den Estonya’ya veya Estonya’dan Türkiye’ye uçak kargo hizmetleri gönderilecek olan kargonun cinsine bağlı olarak farklı kalemlerde hizmet verilemektedir. Uçak kargo hizmet kalemlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Estonya Hava Yolu İhracat Taşımacılığı
 • Estonya Hava Yolu İthalat Taşımacılığı
 • Estonya Evrak ve Doküman Gönderimi
 • Estonya Değerli Eşya Gönderimi
 • Estonya Uluslar Arası Taşımacılığı
 • Estonya Numune Paket Gönderimi

Estonya Hava Yolu İhracat ve İthalat Taşımacılığı

Günümüzde ürün ithal eden veya ihracatı yapan kişi veya kurumlar daha hızlı ve güvenli olması bakımından hava yolu taşımacılığını tercih etmektedir.

Estonya Numune Paket Gönderimi

Günümüzde ticari anlaşma öncesi şirketler deneme/test amaçlı numune ürün göndermektedir. Ticari anlaşmada bir soğukluk yaşanmaması adına ilişkileri sıcak tutmak isteyen şirketler işlerini en hızlı şekilde halletmeye çalışırlar. Bu sebepten dolayı daha hızlı olması bakımından uçak kargo hizmetlerinden faydalanmaktadırlar. Numune paket gönderimi yapacak kişi/kurum ların dikkat etmesi gereken hususlardan bazıları şunlardır;

 • Ürünlerinizin sayısı 3 adetten fazla olmaması önerilir. Fazlası gümrükte ticari işlere girerek vergiye tabi tutulabilmektedir.
 • Ürünleri tek paket içerisi yerine paketlemek yerine çoklu şekilde paketlemeniz önerilir. Bu işlem her türlü olumsuzluğa karşı bütün ürünlerin zarar görmemesi adına yapılır.