Belçika Uçak Kargo

Hava yolu taşımacılığı; Süre bakımından diğer ulaşım araçlarından daha hızlı olan hava yolu taşımacılık günümüzde tercih edilme oranı yükselmektedir. Belçika uçak kargo, genellikle değerli eşya, ömrü uzun olmayan eşya/besin gibi kargoların taşınmasında tercih edilmektedir. İthalat ve ihracat amaçlı oldukça fazla tercih edilen yurtdışı kargo diğer taşımacılık hizmetlerine oranla daha masraflıdır. Fakat müşterilerine zaman kazandırmaktadır. En büyük avantajlarından bir tanesi de bu.

Özellikle yurt dışı taşımacılık hizmetlerinde çok uzağa gönderilmek istenen mesafeye karayolu ile taşımacılık yapılamayabiliyor. Denizyolu taşımacılık ise çok uzun sürmektedir. Tek alternatif uçak kargo hizmeti kalıyor.

Belçika Uçak Kargo hizmetinden Nasıl Faydalanırım?

Belçika’ya uçak kargo gönderme hizmetinden faydalanmak oldukça kolaydır. Bizimle iletişime geçmeniz sonucunda kargoyu kapınızdan teslim alınır. Konumunuza bağlı olarak bu işlem değişebilmektedir.

Belçika’ya Kargo Nasıl Gönderilir?

Belçika’ya kargo göndermenin birçok yolu bulunmaktadır. Bunlardan en güvenli ve hızlısı hava yolu kargosudur. Firmamız ile iletişime geçerek göndermek istediğiniz kargonun ağırlığını, boyutunu ve almak istediğiniz özel hizmetleri bildirerek anlaşma sağlayabilirsiniz. Anlaşma sağlandığı takdirde bulunduğunuz konuma bağlı olarak kargo, uzman ekibimiz tarafından kapınızdan teslim alınır veya en yakın anlaşmalı noktalarımıza yönlendirilirsiniz. Son derece güvenilir olan bu hizmet sayesinde kargonuzu alıcıya hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.

Belçika Uçak Kargoyu Neden Tercih Etmeliyim?

Yurtdışı kargo hizmetlerinde en güvenilir hizmet şüphesiz uçak kargo hizmetidir. Bu hizmetin olumlu yönlerinden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kargonuz yurtiçi ve uluslar arası en hızlı şekilde alıcıya teslim edilir.
  • Diğer kargo hizmetlerine göre daha güvenlidir.
  • Günün her vakti destek departmanına ulaşarak, kargonuz hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Özellikle bu hizmeti ticaret amaçlı (ihracat ve ithalat) kullanan kişi veya kurumlar zamandan tasarruf etmektedir. Bu kişi veya kurumlar için ise zaman maddi kazanç demektir.

Olumlu yanlarının yanında tek olumsuz yanı bulunmaktadır. Bu olumsuz yönü ise diğer hizmetlere oranla daha masraflı olmasıdır.

Belçika Uçak Kargo Hizmetleri

Türkiye’den Belçika’ya veya Belçika’dan Türkiye’ye hava yolu taşımacılık işlemleri gönderilecek kargo türüne göre farklılık göstermektedir. Bu hizmetleri şu şekildedir;

  • Belçika Evrak ve Doküman Gönderimi
  • Belçika Zati Eşya Gönderimi
  • Belçika Hava Yolu İhracat Taşımacılığı
  • Belçika Hava Yolu İthalat Taşımacılığı
  • Belçika Numune Paket Gönderimi
  • Belçika Uluslar Arası Taşımacılığı

Belçika Numune Paket Gönderimi

Günümüzde uluslar arası dev firmalar dahil olmak üzere işletmeler arası ticari anlaşmalar sağlanmaktadır. Bu firmalar aralarında ticari anlaşma yapmadan önce alacağı ürünün öncesinde test etmek/denemek isterler. Bu sebepten dolayı numune ürün gönderilmektedir. Bu numune ürünleri gönderilirken genellikle tercih edilen yurtdışı kargo hizmeti uçak kargolarıdır. Nedeni ise alıcıya daha hızlı bir şekilde ulaştırarak ticari anlaşmayı uzatmamak ve ilişkiyi soğutmamaktır.

Belçika numune paket gönderimi yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar; en önemli hususlardan bir tanesi numune sayısıdır. Gönderilen numunenin en fazla 3 adet olmasına dikkat etmenizde fayda var. Nedeni ise gümrük kontrolünden geçer iken fazla bulunan ürün ticari bir hizmet olduğu düşünülerek vergiye tabi tutulabiliyor. Bir diğer hususlardan bir tanesi de gönderdiğiz kargonun çoklu şekilde paketlenmesi tavsiye edilir. Sebebi ise herhangi bir olumsuzluk yaşanma ihtimali göz önüne alınarak paketin zarar görme durumunda içerisinde bulunan her ürünün zarar görmemesi.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Belçika Hava Yolu Kargo, sizlere en güvenilir ve ekonomik şekilde hizmet vermekten gurur duymaktadır. 7/24 bizimle iletişime geçmekten sakınmayın.