Azerbaycan Uçak Kargo

Firmamız Uluslararası Kargo hizmeti vermektedir. Bu hizmet arasında en çok kullanılan seçeneklerden biriside Azerbaycan Hava Kargoculuğudur. Azerbaycan haricinde birçok yurtdışı Kargo hizmetimiz mevcuttur.

Hava Yolu Taşımacılığının tercih edilme sebeplerinden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Gönderdiğiniz herhangi bir ürünün diğer taşıma yollarına (denizyolu, karayolu, demiryolu) göre daha hızlı teslimat gerçekleştirilir.
  • Kargonuz diğer kargoculuk türlerine göre, zarar görme olasılığı daha düşüktür.

Firmamız yıllar boyunca bireysel ve kurumsal müşterilerimize taleplerine bağlı kalarak çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.

Azerbaycan’a Uçak Kargo ile Evrak Gönderme

Kurumsal kimlik ile hizmet veren firmamız Azerbaycan’a ve dünyanın pek çok noktasına kapıya evrak teslim hizmeti vermektedir. Birçok dünya ülkesine evrak gönderme hizmeti, kaliteli hava yolları ve partnerleri ile çalışılarak yapılmaktadır. Uluslar arası taşımacılık sektöründe kendini kanıtlamış hava yolları sayesinde evraklarınız sorunsuz bir şekilde kapıya kadar teslim edilmektedir. Hızlı bir şekilde teslimatı yapılan hava kargosu ile işleriniz artık daha hızlı. Özellikle fatura, davetiye, şirket içi ve ihale dosyaları gibi taşınan evraklar alıcıya teslim edildikten sonra bilgilendirme yapılmaktadır.

Azerbaycan Uçak Kargo ile Evrak Gönderim Fiyatı

Hava Yolu Taşımacılığı diğer kargo türlerine kıyaslandığı zaman çok daha pahalıdır. Fakat evrak veya doküman taşımacılığında kargo ücreti düşünüldüğü kadar fazla değildir. 0 – 500 gram arasında olan kargolarınız evrak ve doküman kargoculuğu kapsamına girmektedir. Fiyat göndericinin isteklerine bağlı olarak değişiklik gösterdiğinden dolayı net bir rakam söylemek pek sağlıklı olmayacaktır. Bu sebepten dolayı firmamız ile iletişime geçerek teklif alabilir.

Azerbaycan Hava İthalat Kargoculuğu

Türkiye’den Azerbaycan’a Uçak Kargo hizmeti yanı sıra Azerbaycan’dan Türkiye’ye Uçak Kargo hizmetimizde mevcuttur. Çözüm ortaklarımızın ülkemize ithal ettiği ürünleri, gruplarına göre taşımacılığını kesintisiz olarak sürdürmekteyiz. Genellikle Türk ve Azeri iş adamlarının yararlandığı bu hizmetten faydalanmak evrak gönderimine göre daha masraflıdır. Bu fiyat kapladığı alan, ağırlık ve verilen hizmete göre değişmektedir. Özellikle bir ürün ithal veya ihraç edileceği zaman o ürünün numunesi anlaşmadan önce hava yolu taşımacılığı aracılığı ile alıcıya ulaştırılır.

Azerbaycan ve Türkiye arasında yapılan hava kargoculuğu sayesinde ürünleriniz neredeyse hiç zarar görmeden tarafınıza veya karşı tarafa teslim ediliyor. Bu süreç kargo hava limanında teslim edilir ise 2 – 3 gün sürmektedir. Fakat adresten alınıp adrese gönderildiği zaman olağandışı olaylar gelişmez ise 4 – 5 gün sürmektedir.

Azerbaycan Hava Kargo Valiz Taşımacılığı

Günümüzde sadece hava yolu değil bütün ulaşım araçları müşterilerinin valizlerini belirli bir ağırlığa kadar kabul etmektedir. Bu standart ağırlı aşması halinde fahiş fiyatlar talep edilmektedir. Bu sebepten dolayı ülkemize gelen veya Azerbaycan’a gidecek olan kişiler valiz ve diğer eşyalarını hava yolu kargoculuğu tercih etmektedir.

Azerbaycan Kargo Fiyatları

Gönderilen ürünün cinsi ve kilosuna bağlı olarak kargo ücreti farklılık gösterebilmektedir. İhracat ve ithalat taşımacılıkta anlaşılan hava yollarına göre 100 – 1000 kilo arasında fiyatlar değişmektedir. Ürün ne kadar çok artarsa tekil fiyatında indirim sağlanmaktadır. Bunun yanı sırasında firmamız ile yapacağınız özel anlaşmalar sayesinde yüksek meblağlarda indirim sağlanabilmektedir.  Çalıştığımız son derece güvenilir hava yolları şirketleri sayesinde, kargolarınız en ekonomik şekilde taşıyoruz. Firmamız ile iletişim e geçerek en uygun teklifi alabilirsiniz.

Firmamız çalıştığı müşterilere haftanın her günü ve her saati kesintisin olarak bilgi akışı sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön plana tutarak hizmet veren firmamız kargonuzu en hızlı ve ekonomik bir biçimde iletmektedir.

 

 

 

 

azerbaycan turkiye kargo sirketleri, turkiye bakü kargo fiyatları, azerbaycan’a hangi kargo gider, azerbaycana kargo gönderme ücreti, tnt kargo azerbaycan, mng kargo azerbaycan, gittigidiyor azerbaycana kargo, en ucuz yurtdışı kargo fiyatları,