Almanya Uçak Kargo ve Almanya Hava Kargo | Hızlı Kargo

Almanya Uçak Kargo

Almanya Uçak Kargo

 

   Uçak kargo bütün taşımacılık yöntemlerinden (denizyolu, karayolu ve demiryolu) sonra ortaya çıkmış olan hava yolu taşımacılığı, daha hızlı ve güvenilirdir. Firmamızın sunduğu uçak kargo hizmetinden yararlanarak kargonuzu en kısa zamanda Almanya’ya veya birçok dünya ülkesine yasal bir şekilde gönderebilirsiniz.

Bütün ülkelerin gümrük yasaları birbiriyle aynı değildir. Firmamız Almanya Gümrük Yasalarına tamamen uygun bir biçimde hizmet vermektedir. Gönül rahatlığı ile kargolarınızı bize teslim edebilirsiniz.

Almanya Hava Yolu Taşımacılığı

Almanya’ya kargo göndermeden önce çalışacağınız uçak kargo firmasının ne kadar güvenli ve kaliteli olduğu hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Çalıştığınız hava yolu taşımacılığı firması Almanya veya kargonuzu göndermek istediğiniz ülkenin gümrük yasalarını bilmiyor ise; kargonuz alıcıya teslim edilmeyebilir veya zarar görmüş bir şekilde teslim edilebilir. Yıllardır kurumsallaşmış ve yasalara uygun hareket eden firmamız sayesinde kargonuzu alıcıya hiçbir problem yaşamadan gönderebilirsiniz.

İstediğiniz her ürünü maalesef Almanya’ya göndermeniz mümkün değildir. Sadece Almanya Gümrük Yasalarına uygun olan ürünler kabul edilmektedir. Bu konuda bilgi sahibi değil iseniz dilediğiniz vakit bizimle iletişime geçerek yardım isteyebilirsiniz. Artı olarak ürününüzün ağırlık, boyut ve adetine göre de vergi işlemine tabi tutulabilmektedir. Bu konuda fikir sahibi olmak için müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Almanya Uçak Kargo Hizmetleri

Günümüzde birçok kargoculuk ve lojistik hizmetleri mevcuttur. Fakat bunların arasında en güvenilir ve hızlı olanı Almanya uçak kargosudur. Uçak kargo kendi içerisinde türlere ayrılmaktadır. Bu türleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Almanya Numune Paket Gönderimi
 • Almanya Değerli Eşya Gönderimi
 • Almanya Hava Yolu İhracat Taşımacılığı
 • Almanya Hava Yolu İthalat Taşımacılığı
 • Almanya Uluslar Arası Paket Taşımacılığı
 • Almanya Evrak ve Doküman Gönderimi

Almanya Numune Paket Gönderimi

Günümüz çağında binlerce şirket bulunmaktadır. Şirketler birbirleriyle sürekli etkileşim içerisindedir. Dev şirketlerde dahil olmak üzere bütün şirketler ticari anlaşma sağlamadan önce o ürünün test/denemesini yapmak ister. Deneme amaçlı gönderilen ürünlere numune denmektedir. Ticari anlaşma sağlanacak şirket yurtdışında ise genellikle hava yolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise daha hızlı olmasıdır. Bir ticarette araya uzun bir süre girmesi sonucunda alıcının feshetmesi durumu oldukça sık karşılanmaktadır. Bu sebepten dolayı satıcı numune ürünleri en kısa zamanda alıcıya ulaşmasını ister.

Numune ürün gönderirken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Bu hususlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Ürün paketlemesi yaparken çoklu şekilde yapmanız önerilir. Örneğin üç adet ürün gönderilecekse tek kutu içerisinde değil 3 kutu içerisinde paketlenmeli. Bu durum herhangini yaşabilecek olumsuz durumda bütün ürünlerin zarar görmesini engellemek.
 • Numune ürün gönderirken çok fazla sayıda ürün göndermeyin. Önerilen rakam 1 – 3 arasıdır. Sebebi ise gümrük memurları tarafından ticari bir eylem olarak algılayıp vergiye tabi tutmasıdır.

Almanya’ya Uçak Kargo Gönderme Aşamaları

 • Almanya’ya kargo göndermeden önce mutlaka göndereceğiniz ürünün Almaya Gümrük Yasalarına uygun olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olun. Bu konuda müşteri temsilcimiz ile iletişim kurarak yardım alabilirsiniz.
 • Göndermek istediğiniz ürünün yasalara uygun olduğunu teyit ettikten sonra almak istediğiniz hizmete kaydınız yapılır.
 • Sonrasında konumunuza bağlı olarak en yakın anlaşmalıya şubeye yönlendirilir veya uzman ekip tarafından kargoyu teslim almaya kapınıza gelinir.
 • Gönderici ve alıcı bilgileri sisteme kayıt edilir.
 • Alınan kargonuz isteğe bağlı olarak cinsine bağlı olarak özel paketleme işlemi uygulanır. Bu işlem kargonuzun zarar görme olasılığını minimize etmektedir.
 • Ardından kargo ulaşım aracına gönderilerek yola çıkar.
 • Kargonuz alıcıya ulaştıktan sonra göndericiye bilgilendirme sağlanır.

Bu süre zarfında bizimle iletişime geçerek kargonuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: