Denizyolu Kargo

Yurtdışına göndereceğiniz kargolarınız için, size güven veren garantili bir hizmet  seçmek istemeniz durumunda Uçakkargo34 size en iyi hizmeti sunacaktır. Paket yada kargo olarak her türlü gönderileri zamanında yerine ulaştıran, sigortalı bir şekilde alıcıya ulaşması için tecrübeli bir kadro ile hizmet vermekteyiz. Dünyadaki tüm global şirketler ile işbirliği yapan bizimle, her türlü alternatif kargo desteğini alabilirsiniz. Dünyadaki tüm ülkelere verdiğimiz hizmet ağından birisi de Yurtdışı Denizyolu kargo ‘ dur. Müşterilerimize Türkiye’nin tüm illerinden Denizyolu kargo hizmeti akmak isterseniz tercihinizi Uçakkargo34 den yana kullanmalısınız.

Parsiyel Konteyner

Günlük olarak çıkış yapan aktarmalı ve direk uçuşlar arasından seçim yaparak en uygun fiyatlar ile hizmet almanızda mümkündür.  Karayolu kargo teklif  seçeneklerinin çok çeşitli olması, ihtiyacınıza uygun çok hesaplı olarak hizmet alabilmenizi sağlamaktadır. 2008 yılından beri sektör deneyimimiz, sizin için tüm süreci  takip eden profosyonel  çalışanlarımız ve sürekli geliştirdiğimiz hizmet ilkelerimizle değerli müşterilerimize en iyi hizmeti  verebilmek adına çaba göstermekteyiz.  Parsiyel Konteyner talepleriniz için 24 saat mail üzerinden, haftanın 6  gün iletişim numaralarımızdan sürekli  destek vermekteyiz. Gönderi yapmak istediğinizde, bize ulaştığınızda belirttiğiniz adrese kadar gelen uzman personelimiz  göndereceğiniz ürünleri teslim almaktadır. Bu andan itibaren size vereceğimiz takip numarasıyla kargonuzun anlık hareketlerini izleyebilirsiniz.  Parsiyel Konteyner en hızlı ve güvenilir sanıldığı gibi pahalı olmayan bir taşıma yöntemidir.

Konteyner Rezervasyon

Konteyner kargo ile ilk kez gönderi yapacaksanız sormak isteyeceğiniz bazı sorularınız olabilir. Uzman kadromuz tüm merak ettiklerinizi ücretsiz olarak cevaplamaktadır. Tüm paketleriniz sigorta kapsamı altındadır, olası hasar durumlarında yaşanabilecek kayıpların sigortalı taşıma ile garanti altına almaktayız. Konteyner Kargo Hizmetinde En uygun Konteyner kargo avantajlarını bizden aldığınız fiyat politikamızdan sonra hissedeceksiniz.  Bu ekonomik fiyatlar ile sürekli gönderi yapabilmeniz için Konteyner kargo özel kampanyalarını müşterilerimizle dönemsel olarak paylaşıyoruz, Bizimle her zaman kazançlı iş birliği yapabilirsiniz. Konteyner kargo ihracat ve ithalat konusunda bizden istediğiniz an destek alabilirsiniz.

TEKLİF FORMUNU DOLDURUN

YA DA BİZİ ARAYIN

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNALIM

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNALIM

Biz Ucakkargo34 olarak, deneyimli ekibimizle hazırlayacağımız  çözümleri vaktin değerli olduğu misyonumuz ile en hızlı şekilde sizlere sunacağız.

TEKLİF AL

NASIL ÇALIŞIYORUZ ?

  • İhtiyacınızı Dinliyoruz

  • Bu ihtiyaçları anlıyoruz

  • Sizin için en uygun kargo yöntemini analiz ediyoruz

  • Çözümler üretiyoruz

  • Sizin için planlıyoruz

  • Rezervasyon yapıyoruz

  • Gerekli tüm evrakları hazırlıyoruz.

  • Gönderinizin durumunu anlık bildiriyoruz.

  • Sorunsuz olarak teslim ediyoruz.

  • Sonunda güven kazanıyoruz.

TÜRKİYE’NİN 81 İLİNDEN TÜM DÜNYAYA PARSİYEL KARGO HİZMETİ VERİYORUZ.